Szybki kontakt

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro jest usługą pozwalającą korzystać z biura w atrakcyjnej lokalizacji z prestiżowym adresem bez ponoszenia kosztów jego samodzielnego wynajmu i bez zatrudniania pracowników do jego obsługi. Na podstawie zawartej umowy wynajmujesz adres do rejestracji firmy lub innego podmiotu (stowarzyszenia, fundacji itp.), który jednocześnie będzie jej adresem korespondencyjnym. Adresem tym można posługiwać się na wszystkich materiałach firmowych. Korespondencja adresowana do firmy jest odbierana przez pracowników wirtualnego biura. Otrzymujesz powiadomienie o każdym odebranym liście lub przesyłce; jeżeli masz takie życzenie ich zawartość jest również skanowana i przesyłana na maila. Do tego dochodzi możliwość skorzystania z salki konferencyjnej, w przypadku gdy zajdzie konieczność spotkania z klientem lub kontrahentem. Wirtualne biuro jest rozwiązaniem idealnym dla firm rozpoczynających dopiero działalność, dla osób które pracują w domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim firmy, dla tych którzy świadczą usługi nie wymagające posiadania stacjonarnego biura, jak również dla tych którzy w ramach swojej działalności dużo podróżują (mając im m.in. pewność, że żadna korespondencja nie zostanie przeoczona).

Nasza firma

BIURO29 jest siecią wirtualnych biur obecną w 10 polskich miastach, tj. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie oraz Lublinie. Ponadto jesteśmy obecni również w Czechach, gdzie działamy pod nazwą KANCELÁŘ29 i oferujemy usługi wirtualnego biura w Ostrawie. Naszą działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2011 r. jesteśmy więc obecni na rynku już od ponad 12 lat. Przez ten czas zaufało nam ponad 14000 klientów, dla których w ramach naszych usług m.in. odebraliśmy blisko 9500 000 listów i przesyłek. Obecnie przyjmujemy ok. 15 000 listów i przesyłek miesięcznie. Możemy pochwalić się bardzo dobrą historią relacji z naszymi klientami oraz wieloma otrzymanymi od nich pozytywnymi opiniami. Wszystkie nasze biura znajdują się w ścisłych centrach swoich miast, zazwyczaj pod adresami, które są zarówno rozpoznawalne, jak i uznawane za prestiżowe.

Dlaczego warto wybrać BIURO29?

Szybki kontakt

Skanowanie bez limitów

W odróżnieniu od wielu innych konkurencyjnych biur wirtualnych naszą naczelną zasadą jest to, że nie stosujemy absolutnie żadnych limitów i dopłat dotyczących obsługi korespondencji. Dotyczy to zarówno odbioru (przyjmiemy wszystkie listy, które do nas przyjdą), skanowania (zeskanujemy wszystko bez względu na to ile będzie to stron), przechowywania (odebrana korespondencja może znajdować się w naszym biurze do rozwiązania umowy), jak również odsyłania oryginałów korespondencji (dowolna liczba wysyłek w miesiącu, w tym wypadku ponosisz jedynie koszty opłat pocztowych).

Sale konferencyjne w 11 miastach 2 krajach

Wszyscy klienci mają dostęp do sal konferencyjnych w każdym z naszych biur, w tym również w Czechach (Ostrawa). Nie ma przy tym znaczenia, w którym konkretnie mieście wynajmujesz od nas adres. Przykładowo, jeżeli korzystasz z biura w Poznaniu, a potrzebujesz spotkać się z klientem lub kontrahentem np. w Warszawie – sala w naszym warszawskim biurze jest do Twojej dyspozycji. Każdy klient dysponuje limitem bezpłatnych 10 godzin do wykorzystania w dowolnej z naszych sal konferencyjnych. Po wyczerpaniu limitu korzystanie z sal jest płatne zgodnie z cennikiem. Sale są dostępne w dni robocze, w godzinach pracy biura.

Panel klienta

Każdy z naszych klientów ma dostęp do nowoczesnego panelu klienta, gdzie może w każdym momencie zapoznać się z historią swoich faktur lub swobodnie je pobrać. Klient może dokonywać płatności online, komunikować się z naszym zespołem lub zlecić nam wysyłkę zgromadzonej korespondencji. Tym co nasi klienci cenią w tym rozwiązaniu najbardziej to stały i szybki dostęp do całej historii odebranej korespondencji (z dokładnymi informacjami o nadawcy, dacie odbioru, typie przesyłki; dla przesyłek zeskanowanych dostępne są do pobrania pliki ze skanami). Panel jest również dostępny w wersji mobilnej (aplikacje na Androida oraz iOS). Co ważne klient ma możliwość udzielania dostępu dodatkowym użytkownikom (np. pracownikom, wspólnikom).

Minimum formalności

Przy podpisywaniu umowy wymagamy minimum formalności. W większości wypadków wystarczy stawić się u nas z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Umowę można podpisać z nami zarówno na miejscu u nas w biurze, korespondencyjnie, jak i elektronicznie (poprzez dedykowaną platformę). W tym pierwszym wypadku cały proces nie zajmuje zwykle więcej niż 30 minut, natomiast w przypadku podpisu elektronicznego podpis z naszej i klienta strony to często kwestia kilku/kilkunastu minut. Jeżeli najwygodniejszą jest dla Ciebie forma korespondencyjna, to nie ma znaczenia gdzie się znajdujesz, o ile masz dostęp do internetu i możliwość nadania dokumentów kurierem. Tylko w ciągu ostatniego roku podpisaliśmy w ten sposób umowy z klientami z Chin, USA czy Kazachstanu. Wszystko przebiegło sprawnie i bez jakichkolwiek problemów.

Opinie Google

X

Opinie Google

Bartek P

Korzystam z usług biura już prawie rok. Nie miałem okazji użyć dostępnej sali, ale wszystkie inne usługi bez zarzutów. Kontakt szybki i bezproblemowy. Ogólnie polecam :)

Jarosław Wachowiak

Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Mogę że spokojem go polecić.

Kamil Przybylski

Bardzo polecam małym, średnim jak i większym przedsiębiorcom. Cenię sobie zaangażowanie pracowników biura w rozwiązywanie spraw związanych z firmą. Biuro zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta, ale można wszystko załatwić zdalnie poprzez telefon/e-mail albo inne formy telekomunikacji. Polecam każdemu kto chce mieć wartość dodaną do swojego przedsiębiorstwa.

Magda Bulak

Bardzo polecam małym przedsiębiorcom - sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta, ale i tak wszystko można załatwić zdalnie, w bardzo przystępnej cenie. Świetna obsługa, nie zawracają mi głowy bez potrzeby, a wszystko jest ogarnięte. Doceniam to bardzo, mogę się zająć pracą, a nie sprawami biurowymi.

Bartek P

11 miesięcy temu

Korzystam z usług biura już prawie rok. Nie miałem okazji użyć dostępnej sali, ale wszystkie inne ... więcej

Jarosław Wachowiak

11 miesięcy temu

Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Mogę że ... więcej

Kamil Przybylski

3 miesiące temu

Bardzo polecam małym, średnim jak i większym przedsiębiorcom. Cenię sobie zaangażowanie pracowników biura w rozwią... więcej

Magda Bulak

11 miesięcy temu

Bardzo polecam małym przedsiębiorcom - sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta, ... więcej

12

lat
doświadczenia

11

biur
w 2 krajach

14000

zadowolonych
klientów

950000

odebranych
listów

SPRAWDŹ OFERTĘ