Szybki kontakt

Mamy już ponad 8 lat doświadczenia wprowadzeniu wirtualnych biur. W tym czasie w naszych 8 biurach obsługiwaliśmy blisko 5500 klientów. Przez cały ten czas zbieraliśmy niemal wyłącznie pochlebne i bardzo pochlebne recenzje naszych działań od osób, które zdecydowały się nam zaufać. Naszą podstawową zasadą jest chęć i zdolność dostosowania się do indywidualnych potrzeb i specyficznych oczekiwań naszych klientów. Zawsze staramy się znaleźć satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie. Poniżej przedstawimy wybrane referencje, które otrzymaliśmy od naszych zadowolonych klientów.

Szybki kontakt

Sandra Książek
Fullbax Sp. z o.o.

„(...) Z każdej dotychczas świadczonej usługi jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy skorzystanie z kompleksowego podejścia do klienta jaka cechuje podmioty zrzeszone w ramach "Grupy Farkas Sp. z o.o."”

Iaroslav Sabadash
APEXI Sp. z o.o.

„[oryg. w jęz. ros] Nasza przygoda z biurem wirtualnym- Biuro29 w Krakowie dopiero się zaczęła ale już na samym jej początku otrzymujemy bardzo profesjonalną i fachową usługę(...) ”

Paweł Chwalibóg
Biuro Rekordów (www.biurorekordow.pl)

„(...) mogliśmy liczyć na obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Informacja o korespondencji przekazywana była na czas i w wygodny dla nas sposób. BIURO29 jest jest idealnym partnerem dla firm, które chcę być elastyczne i potrzebują stałego adresu”

Jarosław Wierzejewski
MXL sp. z o.o.

„Od samego początku współpraca przebiega na najwyższym poziomie i cechuje ją pełen profesjonalizm. Kontakt z pracownikami jest bardzo szybki i rozwiązanie każdego problemu następuje błyskawicznie. Mogę śmiało polecić (...) Nigdy nas nie zawiedli. ”

Anetta Milewska
MIRANEX24 sp. z o.o.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby usługi przez nich oferowane wykonywane były należycie. Na bieżąco informują o nadchodzącej do firmy korespondencji. Profesjonalna i rzetelna obsługa.”

Katarzyna Wojtan
LIBRA-MED sp. z o.o. sp. k.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Pracownicy biura na bieżąco informują nas o korespondencji, która została dostarczona do naszej firmy. Na uwagę zasługuje również dobra lokalizacja oraz ładnie umieszczone pomieszczenia biurowe ”

Paulina Zalewska
Chica Europa Sp. Z o.o.

„[oryg. w jęz. niem] Biuro Wirtualne (...) wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Usługi są wykonywane sprawnie, w terminie i bez żadnych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współdziałania z tą firmą.”

Tomasz Genatowski
Centrum Szkoleniowo-Doradcze TiM

„Chcę wyrazić podziękowania za pomoc w zakresie spraw związanych z prowadzeniem biura, w szczególności obsługi korespondencji, realizowaniem niestandardowych próśb, dostępu do komfortowej sali konferencyjnej.Z przyjemnością możemy polecić BIURO29.”

Marcin Janus
HITO sp. z o.o.

„Cenię sobie tą współpracę szczególnie ze względu na absolutny profesjonalizm obsługi oraz rzetelność i sumienne wykonywanie powierzonych zadań i zleceń. Personel biura jest pomocny w każdej sytuacji. Dużym plusem jest lokalizacja w samym centrum. ”

Maciej Ciechanowski
Metrotech sp. z o.ol

„Z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi. Pracownicy biura poznańskiego to niezwykle pomocni, uśmiechnięci i szalenie zaangażowani ludzie. Rekomendujemy i polecamy skorzystania z usług BIURO29.”

Magdalena Milc
mHome Nieruchomości

„Z BIUREM29 współpracuję od 3 lat, jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pracownicy (...) odznaczają się kompetencją, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysoką kulturą osobistą, serdecznością i pomocą w codziennej współpracy.”

Tomasz Gadziński
TURYSTYKA AKTYWNA JUNIOR TRAVEL TOMASZ GADZIŃSKI

„(oryg. w jęz. ang. ) (...) W naszych kontaktach zawsze spotykamy się z kompetencją, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy. (...)”

Katarzyna Wojniak
Polska Izba Artykułów Promocyjnych

„Pracownicy BIURA29 z dużą odpowiedzialnością realizują powierzone im zadania. System obsługi korespondencji jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Kontakt jest zawsze łatwy i przyjemny. Śmiało rekomendujemy BIURO29 jako rzetelnego partnera biznesowego”

Roman Poturalski
Stowarzyszenie Wolne Społeczeństwo

„Usługi firmy BIURO29 są świadczone na najwyższym poziomie i znacząco wykraczają poza standardy przyjęte dla wirtualnego biura.Firma BIURO29 stworzyła dla nas profesjonalne biuro, którego sami nie moglibyśmy zorganizować. Kontakt (...) jest doskonały.”

Mariusz Krawiec
MLDOM Sakowicz Krawiec Karaszewski sp. j.

„Sumienność pracowników (...) jest godna polecenia. Korespondencja jest terminowo (...) skanowana i przesyłana. Kontakt telefoniczny i mejlowy jest bardzo dobry. Biorą pod uwagę powyższe fakty, możemy z czystym sumieniem polecić usługi GRUPY FARKAS.”

Dariusz Ryszard Fenger
Energy Group DRF sp. z o.o.

„Możliwość korzystania z lokalu w wybranych godzinach, duża dostępność biura oraz bezproblemowa zamiana godzin rezerwacji to tylko niektóre atuty współpracy. Profesjonalna i szybka obsługa korespondencji oraz szybka reakcja pracowników firmy (...)”

Joanna Gromada
Fabryka Włosów MYMESIS

„Po półtora roku współpracy z BIURO29 możemy polecić je z całego serca. Miły personel i bardzo profesjonalna obsługa, łatwość kontaktu to główne zalety. Dzięki komfortowemu panelowi klienta mogę sprawdzać w każdej chwili otrzymaną korespondencję.”

Piotr Pawłowski
Big Studio sp. z o.o.

„Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni ludzie. Profesjonalne załatwienie każdej sprawy. Firma wychodząca naprzeciw klientom. Współpraca z nimi to ogromna oszczędność czasu oraz spokojna głowa.Zdecydowanie polecam.”

Arkadiusz Białas
Dar-Yacht sp. z o.o.

„Nim zorientowaliśmy się o popełnionej pomyłce biuro było już zamknięte, mimo tego jedna z pracujących na miejscu osób nie tylko zadzwoniła, ale również zaproponowała dostarczenie brakujących papierów do rąk własnych w placówce pocztowej. ”

Wojciech Solarz
Revel sp. z o.o.

„BIURO29 posiada wiele atutów, wśród których wymienić można m.in. profesjonalnie przygotowanych pracowników, zawsze chętnych do pomocy czy rozwiązania naszego problemu, lokalizację w samym centrum miasta. Wszystkim polecam usługi firmy BIURO29. ”

Grzegorz Kubicki
Complex Service sp. z o.o.

„Poczty dla naszej firmy spływa naprawdę sporo i bardzo jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia pracowników biura do nas jako klientów. Odbiór listów następuje zawsze bardzo szybko, bezproblemowo. Z poznańskiego biura wychodzi się z uśmiechem.”

Paweł Heliński
AK PL 2010 Sp. z o.o.

„[oryg. w jęz. fran] (...)Pracownicy Wirtualnego Biura- Biuro 29 wykazują się dużą odpowiedzialnością i skrupulatnością w wykonywaniu swojej pracy oraz otwartością i bardzo wysoką kulturą osobistą w kontaktach z naszą firmą.(...)”

Walentyna Bobrowa
LXL Electric sp. z o.o.

„[oryg w jęz. ros.] Szybkość odpowiedzi na nasze, czasami trudne, a nawet niezrozumiałe pytania jest niezmiernie szybka, a kontakt z zespołem wywołuje wyłącznie pozytywne wrażenia.(...) Z przyjemnością możemy polecić BIURO29 (...)”

Dawid Haenel
Akant-Technology Dawid Haenel

„Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem (...)”

Sebastian Kagan
AMS Transport sp. z o.o.

„Pracownicy biura są zawsze bardzo pomocni i uśmiechnięci. Poczta jest dostarczana pomocnie i bardzo szybko. Cały serwis jest celujący. Kontakt z pracownikami bardzo dobry. Ogólnie gorąco polecam BIURO29 i z pełną świadomością rekomenduję ich usługi. ”

Anna Pilch
Garda Design Anna Pilch

„Pracownicy biura rzetelnie i profesjonalnie wywiązują się ze swoich obowiązków. W sytuacjach problemowych są bardzo pomocni. Komunikacja z biurem jest bardzo sprawna. Informacje o odebranej korespondencji przychodzą terminowo.”

Roman Poturalski
Fundacja Wolne Społeczeństwo

„BIURO29 od lat zapewnia niezawodnie pełną obsługę korespondencji pocztowej oraz kontaktów telekomunikacyjnych dla naszej organizacji (...) Korespondencja jest zawsze starannie archiwizowana i przekazywana, a kontakt z pracownikami firmy doskonały. ”