referencje  
 

Szybki kontakt

Mamy już ponad 12 lat doświadczenia w prowadzeniu wirtualnych biur. W tym czasie w naszych 11 biurach obsłużyliśmy ponad 14000 klientów. Przez cały ten czas zbieraliśmy niemal wyłącznie pochlebne i bardzo pochlebne recenzje naszych działań od osób, które zdecydowały się nam zaufać. Naszą podstawową zasadą jest chęć i zdolność dostosowania się do indywidualnych potrzeb i specyficznych oczekiwań naszych klientów. Zawsze staramy się znaleźć satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie. Poniżej przedstawimy wybrane referencje, które otrzymaliśmy od naszych zadowolonych klientów.

Szybki kontakt

Tomasz Łęgowik
DASHA INVESTMENT Sp. z o.o.

„(...) Ze strony BIURO 29, nie ma "pytań" pozostawionych bez odpowiedzi, ani "problemów" niemożliwych wspólnie do rozwiązania. Kontakt z BIURO 29 jest bez zastrzeżeń a lokalizacja biura spełnia nasze i klientów oczekiwania (...) ”

Katarzyna Wojniak
Polska Izba Artykułów Promocyjnych

„Pracownicy BIURA29 z dużą odpowiedzialnością realizują powierzone im zadania. System obsługi korespondencji jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Kontakt jest zawsze łatwy i przyjemny. Śmiało rekomendujemy BIURO29 jako rzetelnego partnera biznesowego”

Roman Poturalski
Fundacja Wolne Społeczeństwo

„BIURO29 od lat zapewnia niezawodnie pełną obsługę korespondencji pocztowej oraz kontaktów telekomunikacyjnych dla naszej organizacji (...) Korespondencja jest zawsze starannie archiwizowana i przekazywana, a kontakt z pracownikami firmy doskonały. ”

Roman Poturalski
Stowarzyszenie Wolne Społeczeństwo

„Usługi firmy BIURO29 są świadczone na najwyższym poziomie i znacząco wykraczają poza standardy przyjęte dla wirtualnego biura.Firma BIURO29 stworzyła dla nas profesjonalne biuro, którego sami nie moglibyśmy zorganizować. Kontakt (...) jest doskonały.”

Maciej Ciechanowski
Metrotech sp. z o.o

„Z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi. Pracownicy biura poznańskiego to niezwykle pomocni, uśmiechnięci i szalenie zaangażowani ludzie. Rekomendujemy i polecamy skorzystania z usług BIURO29.”

Paweł Chwalibóg
Biuro Rekordów (www.biurorekordow.pl)

„(...) mogliśmy liczyć na obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Informacja o korespondencji przekazywana była na czas i w wygodny dla nas sposób. BIURO29 jest jest idealnym partnerem dla firm, które chcę być elastyczne i potrzebują stałego adresu”

Joanna Gromada
Fabryka Włosów MYMESIS

„Po półtora roku współpracy z BIURO29 możemy polecić je z całego serca. Miły personel i bardzo profesjonalna obsługa, łatwość kontaktu to główne zalety. Dzięki komfortowemu panelowi klienta mogę sprawdzać w każdej chwili otrzymaną korespondencję.”

Iaroslav Sabadash
APEXI sp. z o.o.

„[oryg. w jęz. ros] Nasza przygoda z biurem wirtualnym- Biuro29 w Krakowie dopiero się zaczęła ale już na samym jej początku otrzymujemy bardzo profesjonalną i fachową usługę(...) ”

Jarosław Wierzejewski
MXL sp. z o.o.

„Od samego początku współpraca przebiega na najwyższym poziomie i cechuje ją pełen profesjonalizm. Kontakt z pracownikami jest bardzo szybki i rozwiązanie każdego problemu następuje błyskawicznie. Mogę śmiało polecić (...) Nigdy nas nie zawiedli. ”

Anetta Milewska
MIRANEX24 sp. z o.o.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby usługi przez nich oferowane wykonywane były należycie. Na bieżąco informują o nadchodzącej do firmy korespondencji. Profesjonalna i rzetelna obsługa.”

Katarzyna Wojtan
LIBRA-MED sp. z o.o. sp. k.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Pracownicy biura na bieżąco informują nas o korespondencji, która została dostarczona do naszej firmy. Na uwagę zasługuje również dobra lokalizacja oraz ładnie umieszczone pomieszczenia biurowe ”

Paulina Zalewska
Chica Europa sp. z o.o.

„[oryg. w jęz. niem] Biuro Wirtualne (...) wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Usługi są wykonywane sprawnie, w terminie i bez żadnych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współdziałania z tą firmą.”

Tomasz Genatowski
Centrum Szkoleniowo-Doradcze TiM

„Chcę wyrazić podziękowania za pomoc w zakresie spraw związanych z prowadzeniem biura, w szczególności obsługi korespondencji, realizowaniem niestandardowych próśb, dostępu do komfortowej sali konferencyjnej.Z przyjemnością możemy polecić BIURO29.”

Marcin Janus
HITO sp. z o.o.

„Cenię sobie tą współpracę szczególnie ze względu na absolutny profesjonalizm obsługi oraz rzetelność i sumienne wykonywanie powierzonych zadań i zleceń. Personel biura jest pomocny w każdej sytuacji. Dużym plusem jest lokalizacja w samym centrum. ”

Magdalena Milc
mHome Nieruchomości

„Z BIUREM29 współpracuję od 3 lat, jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pracownicy (...) odznaczają się kompetencją, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysoką kulturą osobistą, serdecznością i pomocą w codziennej współpracy.”

Tomasz Gadziński
Turystyka Aktywna Junior Travel

„(oryg. w jęz. ang. ) (...) W naszych kontaktach zawsze spotykamy się z kompetencją, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy. (...)”

Mariusz Krawiec
MLDOM Sakowicz Krawiec Karaszewski sp. j.

„Sumienność pracowników (...) jest godna polecenia. Korespondencja jest terminowo (...) skanowana i przesyłana. Kontakt telefoniczny i mejlowy jest bardzo dobry. Biorą pod uwagę powyższe fakty, możemy z czystym sumieniem polecić usługi GRUPY FARKAS.”

Dariusz Ryszard Fenger
Energy Group DRF sp. z o.o.

„Możliwość korzystania z lokalu w wybranych godzinach, duża dostępność biura oraz bezproblemowa zamiana godzin rezerwacji to tylko niektóre atuty współpracy. Profesjonalna i szybka obsługa korespondencji oraz szybka reakcja pracowników firmy (...)”

Piotr Pawłowski
Big Studio sp. z o.o.

„Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni ludzie. Profesjonalne załatwienie każdej sprawy. Firma wychodząca naprzeciw klientom. Współpraca z nimi to ogromna oszczędność czasu oraz spokojna głowa.Zdecydowanie polecam.”

Arkadiusz Białas
Dar-Yacht sp. z o.o.

„Nim zorientowaliśmy się o popełnionej pomyłce biuro było już zamknięte, mimo tego jedna z pracujących na miejscu osób nie tylko zadzwoniła, ale również zaproponowała dostarczenie brakujących papierów do rąk własnych w placówce pocztowej. ”

Wojciech Solarz
Revel sp. z o.o.

„BIURO29 posiada wiele atutów, wśród których wymienić można m.in. profesjonalnie przygotowanych pracowników, zawsze chętnych do pomocy czy rozwiązania naszego problemu, lokalizację w samym centrum miasta. Wszystkim polecam usługi firmy BIURO29. ”

Grzegorz Kubicki
Complex Service sp. z o.o.

„Poczty dla naszej firmy spływa naprawdę sporo i bardzo jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia pracowników biura do nas jako klientów. Odbiór listów następuje zawsze bardzo szybko, bezproblemowo. Z poznańskiego biura wychodzi się z uśmiechem.”

Paweł Heliński
AK PL 2010 Sp. z o.o.

„[oryg. w jęz. fran] (...)Pracownicy Wirtualnego Biura- Biuro 29 wykazują się dużą odpowiedzialnością i skrupulatnością w wykonywaniu swojej pracy oraz otwartością i bardzo wysoką kulturą osobistą w kontaktach z naszą firmą.(...)”

Walentyna Bobrowa
LXL Electric sp. z o.o.

„[oryg w jęz. ros.] Szybkość odpowiedzi na nasze, czasami trudne, a nawet niezrozumiałe pytania jest niezmiernie szybka, a kontakt z zespołem wywołuje wyłącznie pozytywne wrażenia.(...) Z przyjemnością możemy polecić BIURO29 (...)”

Dawid Haenel
Akant-Technology Dawid Haenel

„Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem (...)”

Sebastian Kagan
AMS Transport sp. z o.o.

„Pracownicy biura są zawsze bardzo pomocni i uśmiechnięci. Poczta jest dostarczana pomocnie i bardzo szybko. Cały serwis jest celujący. Kontakt z pracownikami bardzo dobry. Ogólnie gorąco polecam BIURO29 i z pełną świadomością rekomenduję ich usługi. ”

Anna Pilch
Garda Design Anna Pilch

„Pracownicy biura rzetelnie i profesjonalnie wywiązują się ze swoich obowiązków. W sytuacjach problemowych są bardzo pomocni. Komunikacja z biurem jest bardzo sprawna. Informacje o odebranej korespondencji przychodzą terminowo.”

Sandra Książek
Fullbax sp. z o.o.

„(...) Z każdej dotychczas świadczonej usługi jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy skorzystanie z kompleksowego podejścia do klienta jaka cechuje podmioty zrzeszone w ramach "Grupy Farkas Sp. z o.o."”

Oleg Lipinskii
Bestex sp. z o.o.

„(oryg. ros.) Zawsze możemy liczyć na profesjonalne i szybkie załatwienie spraw związanych z rejestracjami i prowadzeniem biznesu naszej firmy. O naszej współpracy możemy powiedzieć tylko dobre słowa.”

Dmytro Shevchenko
4side Poland sp. z o.o.

„(oryg. ros) Wizyta w biurze to czysta przyjemność, nie pamiętam sytuacji aby byłem niezadowolony z usług danego biura. Z całego serca polecam Biuro29!”

Joanna Gral
Nieruchomości Róża sp. z o.o.

„(...) Każdemu przedsiębiorcy mogę z czystym sumieniem polecić usługi biura wirtualnego- BIURO29, zwłaszcza oddziału w Łodzi, chociaż przypuszczam, że ten sam poziom pracowników jest w każdym oddziale. Właściwie mam taką pewność. ”

Andrzej Frydrych
CLEAN FORCE

„Chcę wyrazić podziękowania dla Biuro 29 we Wrocławiu, za profesjonalną pomoc w zakresie prowadzenia biura, w szczególności obsługi korespondencji, szybkości i łatwości kontaktu z przedstawicielem biura, dostepu do komfortowej sali konferencyjnej.”

Pavlo Aleksiuk
Agencja Pracy Tymczasowej PARTNER sp. z o. o.

„(...)Biuro 29 posiada wiele atutów, wśród których wymienić można m.in. profesjonalnie przygotowanych pracowników, zawsze chętnych do pomocy,lokalizację w centrum miasta oraz bardzo atrakcyjne ceny w kontekście zakresu oraz jakości świadczonych usług.”

Bartosz Sztura
BS7 sp. z o.o.

„(...) Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduje Biuro 29 wraz z całą Grupy Farkas Sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. ”

Dawid Rybka
Gemino sp. Z o.o.

„(...) Pomimo rejestracji we Wrocławiu, nasza firma w ramach abonamentu bez żadnych przeciwwskazań mogła korzystać z sali konferencyjnej w innym mieście gdzie mieści się siedziba BIURA29. ”

Paweł Jaworski
Paulus-Poszukiwanie Spadkobierców

„(...) Decyzja o współpracy z BIURO29 była nad wyraz bardzo dobra-jasne i proste zasady, bardzo duża elastyczność, perfekcyjna komunikacja, zadnych niemiłych niespodzianek- tego właśnie oczekiwałem.”

Michał Mika
MR Event sp. z o.o.

„(...)biuro posiada wykwalifikowaną kadrę, która zawsze służy pomocą i wparciem. Nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do świadczonych nam usług. Do niewątpliwych plusów zaliczyć także trzeba lokalizację biur w centrach wielu miast w Polsce.”

Łukasz Onderka
SB Composites

„(...) Jestem waszym bardzo zadowolonym klientem, i innego biura wirtualnego ani nie szukam, ani nie potrzebuję, jestem przekonany, że zmieniając na inne zmieniłbym na gorsze. ”

Teresa Zwolińska
Schwester Pflege sp. z o.o.

„(...)Według mnie na działania biznesowe składa się suma drobnych spraw, a w tych jesteśmy odciążani w 100% za niską kwotę kilkuset złotych na cały rok. ”

Anna Kucharska
INTERPRES dr Anna Kucharska

„(...) Rzetelność, sumienność, niezawodność, elastyczność, komunikatywność-to tylko niektóre z cech zespołu BIURA 29. Innym to gotowość do niesienia pomocy. We wszystkich sytuacjach oraz doskonały kontakt dopełniają obrazu rzetelnego partnera. ”

Daniel Zembski
Chem Tank Trans

„(...) Jeśli ktokolwiek szuka biura, w którym zawsze może liczyć na fachowe doradztwo, kompetencje i serdeczne podejście to gorąco polecam Biuro29. Największym atutem, niezależnie od miasta są i zawsze będę to podkreślał-pracownicy. ”

Arkadiusz Pachowicz
ELEN INVEST Sp. z o.o.

„(...) Biuro oferuje oprócz adresu odbiór całej korespondencji w tym paczek, skanowanie bez absolutnie żadnych limitów i dopłat. Żadnych mikropłatności, ukrytych kosztów. ”

Bartosz Wylegała
BARTEZ

„Wielokrotnie spotykałem się z wyrozumiałością, serdecznością i humorem pracowników poznańskiego oddziału (...) Nareszcie znalazłem fachową firmę i o nic nie muszę się martwić, polecam!”

Agnieszka Rejkowicz
4 PEOPLE

„ Z firmą Biuro 29 współpracuję od samego początku założenia swojej działalności (...) Firma wykazuje się dużym profesjonalizmem, jasnością zasad współpracy i przede wszystkim poszanowaniem czasu swoich klientów.”

Konrad Kitaszewski
LEADHUB sp. z o.o.

„Jako firma jesteśmy pod opieką oddziału katowickiego od ponad roku i od samego początku naszej współpracy jesteśmy profesjonalnie „zaopiekowani”. Podejście Pani Beaty- kierowniczki biura można z całą pewnością nazwać kompleksową opieką nad klientem.”

Meng Shen Surix
SURIX

„Przystępne ceny oraz wysoka jakość świadczonych usług to tylko niektóre z zalet. (...) W razie jakichkolwiek problemów pracownicy z miłą chęcią służą pomocą. Z czystym sumieniem rekomendujemy Biuro29 jako partnera biznesowego.”

Konstantin Kraevskiy
GREENPOLIS

„(...) Moja firma rozrosła się, i w chwili obecnej potrzebuję stacjonarnego biura, ale rozstaje się z Biurem 29 w bardzo przyjacielskich relacjach wzajemnym poszanowaniu i z wielką chęcią by rekomendować usługi tego biura wirtualnego. ”

Łukasz Grzesica
PROMLUKE

„ (...) Pracownicy z którymi mam przyjemność rozmawiać, lub załatwiać jakiekolwiek swoje sprawy są zawsze mili kompetentni i uśmiechnięci, więc już chociażby po tym widać, że to właściwi ludzie na właściwym miejscu. ”

Czesław Puślecki
COPAIR Sp. z o.o.

„(...) Przez cały okres mogliśmy liczyć na wsparcie, korespondencja była szybko przesyłana zarwno drogą mailową jak i pocztą tradycyjną. W każdej sytuacji mogliśmy liczyć na wsparcie. ”

Piotr Olejnik
TRADE EXPERT Sp. z o.o.

„Z biura wirtualnego pod marką BIURO29 korzystamy dopiero od niedawna, ale widzimy, że podjęliśmy słuszną decyzję. Takie rozwiązanie, mimo że dla wielu osób kontrowersyjne, to jednak bardzo realne udogodnienie dla osób prowadzących swoją firmę. ”

Damian Kozłowski
GRUPA KBR CHLEWINSKI I KOZŁOWSKI Sp. z o.o. Sp. k.

„(...) Kontakt telefoniczny z biurem można zaliczyć do wzorowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i chętnie przekazujemy naszą rekomendację.”

Ewelina Stala
TSL Investment Sp. z o.o.

„(...) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Na bieżąco wiemy o przychodzącej naszej korespondencji, która później jest wysyłana do nas scanem. Bardzo miła i rzetelna obsługa, którą polecamy innym firmom. ”

4PROFITS
Arkadiusz Słowik

„Po kilku miesiącach współpracy, wiem że usługi biura wirtualnego Biuro 29 są godne polecenia. Świetny kontakt z koordynatorami biura, ogromna oszczędność czasu, (...) świetna lokalizacja w centrum Katowic i sprawnie działający panel klienta.”