kontakt  
 

Szybki kontakt





BIURO29
jest marką należącą do:

GRUPA FARKAS sp z o.o.
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
KRS: 0000693199
NIP: 7831765217
REGON: 368395364

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 zł

Konto bankowe:
Santander Bank Polska S.A.
88 1090 1463 0000 0001 1583 4489
SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL 88 1090 1463 0000 0001 1583 4489

Napisz do nas

Dyrektor Zarządzający

Beata Bień
tel. 536 793 774
e-mail: bbien@biuro29.pl

Kierownik Działu Administracji

Natalia Pawlak
telefon 732 997 778
e-mail: npawlak@biuro29.pl

Specjalistka ds. Administracji:

Katarzyna Pietrowska
telefon: 790 250 369
e-mail: kpietrowska@biuro29.pl

Poznań - ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań | 61 646 08 26

Kierownik Biura:

Angelika Kubiak
telefon: 536 784 134
e-mail: akubiak@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Poznań- sprawdź

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Martyna Piątkowska
telefon: 690 457 364
e-mail: mpiatkowska@biuro29.pl

Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Daiana Ananko
telefon: 883 253 910
e-mail: dananko@biuro29.pl

Warszawa - ul. Hoża 86 lok. 410, 00-682 Warszawa | 22 354 76 46

Kierownik Biura:

Anita Polakowska
telefon: 536 797 655
e-mail: apolakowska@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Warszawa- sprawdź

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Julia Kosieradzka
telefon: 533 725 932
e-mail: jkosieradzka@biuro29.pl

Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Katarzyna Truś
telefon: 530 975 434
e-mail: ktrus@biuro29.pl

Katowice - ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice | 32 700 78 45

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Klaudia Jaworowska
telefon: 739 009 326
e-mail: kjaworowska@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Katowice- sprawdź

Wrocław - ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320, 50-020 Wrocław | 71 707 04 45

Kierownik Biura:

Mateusz Kulon
telefon: 690 015 845
e-mail: mkulon@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Wrocław- sprawdź

Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Iwona Stankiewicz
telefon: 576 745 121
e-mail: istankiewicz@biuro29.pl

Kraków - ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków | 12 444 18 91

Kierownik Biura:

Tomasz Błachno
telefon: 795 009 331
e-mail: tblachno@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Kraków- sprawdź

Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Katarzyna Bąk
telefon: 536 795 824
e-mail: kbak@biuro29.pl

Łódź - ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź | telefon: 42 292 04 60

Kierownik Biura

Katarzyna Zglińska
telefon: 731 954 555
e-mail: kzglinska@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Łódź- sprawdź

Szczecin - ul. Władysława Łokietka 5/2, 70-254 Szczecin | telefon: 91 831 09 00

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Tatiana Kackiw
telefon: 534 471 936
e-mail: tkackiw@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Szczecin- sprawdź

Gdańsk - ul. Jana Heweliusza 11 lokal 811, 80-890 Gdańsk | telefon: 58 350 97 99

p.o. Kierownika Biura:

Iwona Stankiewicz
telefon: 534 436 594
e-mail: istankiewicz@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Gdańsk- sprawdź

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Emilia Kanigowska
telefon: 534 436 594
e-mail: ekanigowska@biuro29.pl

Rzeszów - ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7, 35-006 Rzeszów | telefon: 17 783 83 90

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Dominika Płonka
telefon: 530 163 955
e-mail: dplonka@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Rzeszów- sprawdź

Lublin - ul. Kowalska 5/203, 20-115 Lublin | telefon: 81 822 81 30

Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Anna Tarczyńska
telefon: 530 829 240
e-mail: atarczynska@biuro29.pl

Wirtualne Biuro Lublin- sprawdź