dnasze-biura  
 

Szybki kontakt

array(1) {
  ["site"]=>
  string(11) "nasze-biura"
}

BIURO 29 - POZNAŃ
ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

telefon: 61 646 08 26 biuro czynne jest w godz. 9-17

Nasze poznańskie biuro znajduje się w ścisłym centrum miasta, na jego najbardziej znanej ulicy – Święty Marcin. Ulokowane jest ono na 2 piętrze zadbanej kamienicy. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Stary Rynek, niewiele dalej Dworzec PKP Poznań Główny.

BIURO 29 - RZESZÓW
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7, 35-006 Rzeszów

telefon: 17 783 83 90 biuro czynne jest w godz. 9-17

Nasze biuro w Rzeszowie znajudje się w samym centrum miasta. Biuro zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na rzekę Wisłok. Zaledwie 10 min spaceru dzieli nasz lokal od głównego dworca PKP, natomiast 15 min zajmuje dotarcie do rynku. Nasi klienci cenią sobie również możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu dostępnego pod biurem.

BIURO 29 - WARSZAWA
ul. Hoża 86 lok. 410, 00-682 Warszawa

telefon: 22 354 76 46 biuro czynne jest w godz. 9-17

Warszawski oddział biura wirtualnego BIURO29 znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, w biurowcu przy ul. Hoża 86 w Warszawie. Budynek ten jest położony tuż przy skrzyżowaniu z ul. E. Platter. Dworzec PKP Warszawa Centralna jest oddalony od biura 5 minut drogi spacerem. W pobliżu znajduje się również stacja Metro Centrum.

BIURO 29 - LUBLIN
ul. Kowalska 5/203, 20-115 Lublin

telefon: 81 822 81 30 biuro czynne jest w godz. 9-17

BIURO 29 - Katowice
ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice

telefon: 32 700 78 45 biuro czynne jest w godz. 9-17

Katowicki oddział biura wirtualnego BIURO29 znajduje się w centrum Katowic na ul. Warszawskiej. Biuro ulokowane jest na 2 piętrze kamienicy. Przy samym biurze znajduje się przystanek tramwajowy. Wystarczą dwie minuty, aby z biura dostać się na katowicki deptak – ul. Mariacką.

BIURO 29 - Wrocław
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320, 50-020 Wrocław

telefon: 71 707 04 45 biuro czynne jest w godz. 9-17

Wrocławski oddział biura wirtualnego BIURO29 znajduje się na ul. Marsz. J. Piłsudskiego, w zabytkowym budynku NOT, który znany jest każdemu mieszkańcowi Wrocławia. Z biura można w kilka minut dostać się na Dworzec PKP Wrocław Główny. W pobliżu zatrzymują się liczne tramwaje.

BIURO 29 - Kraków
ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków

telefon: 12 444 18 91 biuro czynne jest w godz. 9-17

Krakowski oddział biura wirtualnego BIURO29 znajduje się na ul. Szlak w ścisłym centrum Krakowa. Biuro ulokowane jest w nowoczesnym, zbudowanym całkiem niedawno biurowcu. Kilkuminutowy spacer wystarczy, aby dotrzeć zarówno na Dworzec PKP Kraków Główny, jak i na płytę Rynku Głównego.

BIURO 29 - Łódź
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź

telefon: 42 292 04 60 biuro czynne jest w godz. 9-17

Oddział naszego wirtualnego biura w Łodzi jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, na ul. Narutowicza. Znajdujemy się na pierwszym piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. W ciągu kilku minut można dotrzeć z naszego biura na dworzec PKP - Łódź Fabryczna, jak również na główny deptak Łodzi - ul. Piotrkowską. Biuro jest łatwo dostępne zarówno dla osób poruszających się samochodem, jak i tych którzy korzystają z komunikacji miejskiej.

BIURO 29 - Szczecin
ul. Władysława Łokietka 5/2, 70-256 Szczecin

telefon: 91 831 09 00 biuro czynne jest od pon. do czw. w godz. 9-17
pt. w godz. 9-13

Szczeciński oddział BIURO29 znajduje się na parterze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta (ul. Łokietka 5). Nasze biuro znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru od dworca PKP Szczecin Główny oraz Bramy Portowej.

BIURO 29 - Gdańsk
ul. Jana Heweliusza 11 lokal 811, 80-890 Gdańsk

telefon: 58 350 97 99 biuro czynne jest w godz. 9-17

Siedziba Gdańskiego oddziału BIURO29 znajduje się w znanym wszystkim gdańszczanom 17-piętrowym biurowcu przy ul. Heweliusza 11. Zlokalizowany jest on w ścisłym centrum Gdańska, dosłownie kilka minut spaceru od dworca PKP Gdańsk Główny oraz Długiego Targu. Nasze biuro jest bardzo dobrze dostępne zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i dla osób poruszających się samochodami.

KANCELAR29 – OSTRAVA
Ul. Soukenická 877/9, 702 00, Ostrava – Moravská Ostrava, Czechy

telefon: 570 572 874 biuro czynne jest w godz. 9-17

Nasz oddział w Czechach prowadzony jest pod nazwą KANCELAR29 przez czeską spółkę-córkę (Skupina Farkas Česko s.r.o.). Nasze biuro zlokalizowana jest w centrum Ostravy, ok. 25 km od granicy, z bardzo dobrym dojazdem z Polski autostradami A1 oraz A4. Obsługa biura mówi biegle zarówno w języku polskim jak i czeskim.

Szybki kontakt

Opinie Google

X

Opinie Google

Bartek P

Korzystam z usług biura już prawie rok. Nie miałem okazji użyć dostępnej sali, ale wszystkie inne usługi bez zarzutów. Kontakt szybki i bezproblemowy. Ogólnie polecam :)

Jarosław Wachowiak

Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Mogę że spokojem go polecić.

Kamil Przybylski

Bardzo polecam małym, średnim jak i większym przedsiębiorcom. Cenię sobie zaangażowanie pracowników biura w rozwiązywanie spraw związanych z firmą. Biuro zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta, ale można wszystko załatwić zdalnie poprzez telefon/e-mail albo inne formy telekomunikacji. Polecam każdemu kto chce mieć wartość dodaną do swojego przedsiębiorstwa.

Magda Bulak

Bardzo polecam małym przedsiębiorcom - sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta, ale i tak wszystko można załatwić zdalnie, w bardzo przystępnej cenie. Świetna obsługa, nie zawracają mi głowy bez potrzeby, a wszystko jest ogarnięte. Doceniam to bardzo, mogę się zająć pracą, a nie sprawami biurowymi.

Bartek P

11 miesięcy temu

Korzystam z usług biura już prawie rok. Nie miałem okazji użyć dostępnej sali, ale wszystkie inne ... więcej

Jarosław Wachowiak

11 miesięcy temu

Poznański oddział biura obsługuje nasze dwie firmy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia do klienta. Mogę że ... więcej

Kamil Przybylski

3 miesiące temu

Bardzo polecam małym, średnim jak i większym przedsiębiorcom. Cenię sobie zaangażowanie pracowników biura w rozwią... więcej

Magda Bulak

11 miesięcy temu

Bardzo polecam małym przedsiębiorcom - sprawne i dobrze zorganizowane biuro, zlokalizowane pod dobrym adresem w samym centrum miasta, ... więcej

Opinie Google

X

Opinie Google

Damian Szwed

Obsługa na wysokim poziomie, bez żadnych problemów i sprawnie, bardzo atrakcyjna cena przy opłacie rocznej. Lepszej nie znajdziecie z nielimitowaną obsługą korespondencji w pakiecie.

Jacek Biskupski

Korzystam z BIURA29 od dwóch lat i uważam że w kategorii biur wirtualnych to jest numer 1 w Polsce. Szybkość reakcji na pisma, profesjonalizm w obsłudze, położenie no i relacja cena/wartość - rewelacyjna. Po pierwszym roku zlikwidowałem biuro drugiej naszej firmy i przeniosłem do Biura29 (mam tam aktualnie dwie spółki). Jestem bardzo zadowolony:)

Marcin X

Ok, rzeczowa współpraca w miłej atmosferze.

Tomasz Jędrzejczyk

Z biura w Krakowie korzystam już drugi rok. Polecam je przede wszystkim za szybką oraz bezproblemową obsługę. Wszystkie prośby o skany lub wysyłkę dokumentów są realizowane ekspresowo. Bardzo dużym plusem jest lokalizacja biura, 200 metrów od dworca PKP, oraz w bliskiej odległości od US. Poza tym większość urzędów można odwiedzić bez korzystania z auta.

Damian Szwed

3 tygodnie temu

Obsługa na wysokim poziomie, bez żadnych problemów i sprawnie, bardzo atrakcyjna cena przy opłacie rocznej. Lepszej nie ... więcej

Jacek Biskupski

11 miesięcy temu

Korzystam z BIURA29 od dwóch lat i uważam że w kategorii biur wirtualnych to jest numer 1 w Polsce. ... więcej

Marcin X

4 miesiące temu

Ok, rzeczowa współpraca w miłej atmosferze.

Tomasz Jędrzejczyk

11 miesięcy temu

Z biura w Krakowie korzystam już drugi rok. Polecam je przede wszystkim za szybką oraz bezproblemową obsługę. Wszystkie proś... więcej

Opinie Google

X

Opinie Google

Dorota Rycharska

Współpraca z Biuro29 w Łodzi jest doskonała, wysoki poziom komunikacji, świetne wsparcie pracowników i odpowiedź w każdej sprawie powoduje, że prowadzenie firmy w tym adresie jest doskonałym wyborem. Tak, w tej firmie my - klienci jesteśmy na pierwszym miejscu :) Wielkie brawa dla Was!

J G

Zdecydowanie polecam BIURO29, oddział Łódź i Pani Katarzyna. Wszystkie usługi są wykonywane szybko, sprawnie i dogodnie dla klienta. Kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy wzorowy. Brak zastrzeżeń :) Z

Kasia Bawolak

Biuro29 to profesjonalizm, wysoka jakość, a przedewszystkim przemiła obsługa Pani Kasi. Polecam!

Paweł Dywan

Zdecydowanie polecam! Super usługa, super obsługa!

Dorota Rycharska

11 miesięcy temu

Współpraca z Biuro29 w Łodzi jest doskonała, wysoki poziom komunikacji, świetne wsparcie pracowników i odpowiedź w każ... więcej

J G

5 miesięcy temu

Zdecydowanie polecam BIURO29, oddział Łódź i Pani Katarzyna. Wszystkie usługi są wykonywane szybko, sprawnie i dogodnie dla klienta. Kontakt ... więcej

Kasia Bawolak

11 miesięcy temu

Biuro29 to profesjonalizm, wysoka jakość, a przedewszystkim przemiła obsługa Pani Kasi. Polecam!

Paweł Dywan

11 miesięcy temu

Zdecydowanie polecam! Super usługa, super obsługa!

Opinie Google

X

Opinie Google

Jan Januszek

Pełen profesjonalizm i super cena bardzo polecam korzystanie z usług Biura29 Pozdrawiam

Michał Bieniek

Korzystanie z usług Biura29 w Katowicach znacząco ułatwia mi prowadzenie działalności. Ponadto pracowników biura cechuje profesjonalizm oraz życzliwość. Polecam

PROMLUKE

Bardzo rzetelnie i profesjonalne podejście w prowadzeniu biura. Polecam jak najbardziej,miła i przyjemna obsługa,szybki kontakt.

Patryk Jasiński

Szybko i sprawnie załatwiona sprawa. Polecam

Jan Januszek

11 miesięcy temu

Pełen profesjonalizm i super cena bardzo polecam korzystanie z usług Biura29 Pozdrawiam

Michał Bieniek

11 miesięcy temu

Korzystanie z usług Biura29 w Katowicach znacząco ułatwia mi prowadzenie działalności. Ponadto pracowników biura ... więcej

PROMLUKE

8 miesięcy temu

Bardzo rzetelnie i profesjonalne podejście w prowadzeniu biura. Polecam jak najbardziej,miła i przyjemna obsługa,szybki kontakt.

Patryk Jasiński

tydzień temu

Szybko i sprawnie załatwiona sprawa. Polecam

Opinie Google

X

Opinie Google

Adela Malinowska

W słoneczny dzień warto było odwiedzić moje nowe biuro wirtualne. Polecam serdecznie wszystkim chcącym przyciąć koszty prowadzenia biura. obsługa na medal

Biuro Germat

Pracujemy i korzystamy z Biura 29 od kilku lat. Współpraca układa się doskonale. Obsługa jest zawsze przemiła, profesionalna oraz niezwykle pomocna. Mamy nadzieję na dalsze lata współpracy. Polecamy !!!

Krzysztof Jarzyna

Firma Biuro29 w Warszawie może pochwalić się pełną profesjonalizmu oraz uśmiechu obsługą i dodatkowo eleganckim lokalem w centrum stolicy. Zdecydowanie polecam każdemu!

Marzena Tamul

Z firmą współpracujemy już od 2017 r. Z czystym sumieniem możemy polecić korzystanie z usług jakie oferuje BIURO29. Wszystkie formalności przebiegają bardzo sprawnie, a obsługa rzetelnie i kompetentnie podchodzi do swoich zadań. Współpraca odbywa się w miłej atmosferze. Polecamy w imieniu Całej naszej załogi Big Studio!

Adela Malinowska

4 miesiące temu

W słoneczny dzień warto było odwiedzić moje nowe biuro wirtualne. Polecam serdecznie wszystkim chcącym przyciąć koszty prowadzenia ... więcej

Biuro Germat

5 miesięcy temu

Pracujemy i korzystamy z Biura 29 od kilku lat. Współpraca układa się doskonale. Obsługa jest zawsze przemiła, ... więcej

Krzysztof Jarzyna

4 miesiące temu

Firma Biuro29 w Warszawie może pochwalić się pełną profesjonalizmu oraz uśmiechu obsługą i dodatkowo eleganckim lokalem ... więcej

Marzena Tamul

7 miesięcy temu

Z firmą współpracujemy już od 2017 r. Z czystym sumieniem możemy polecić korzystanie z usług jakie oferuje BIURO29. ... więcej

Opinie Google

X

Opinie Google

Bartosz Sztura

Polecam BIURO29. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Obsługa działa ekspresowo bez mojego zaangażowania. Wszystko zdalnie i profesjonalnie.

Bartłomiej Wojnarowski

Świetna lokalizacja w pięknym budynku NOTu. Obsługa w 100% profesjonalna, rzetelna i kompetentna. Polecam.

Krecik Krecik

Otwartość i jakość obsługi stoją na najwyższym poziomie. Gorąco polecam :)

Peter Gorka

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, fachowa obsługa

Bartosz Sztura

11 miesięcy temu

Polecam BIURO29. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Obsługa działa ekspresowo bez mojego zaangażowania. Wszystko ... więcej

Bartłomiej Wojnarowski

5 miesięcy temu

Świetna lokalizacja w pięknym budynku NOTu. Obsługa w 100% profesjonalna, rzetelna i kompetentna. Polecam.

Krecik Krecik

7 miesięcy temu

Otwartość i jakość obsługi stoją na najwyższym poziomie. Gorąco polecam :)

Peter Gorka

5 miesięcy temu

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, fachowa obsługa

Opinie Google

X

Opinie Google

Marcin Konca

Od ponad 7 miesięcy korzystamy z usług Biuro29.pl i jest to jedna z lepszych decyzji aby tam ulokować siedziby swoich Spółek. Jeśli czegoś nie da się zrobić...pojawia się Pani Paula ze Szczecina i wszystko staje się proste,jasne i przejrzyste. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a cuda zajmują jej tylko trochę więcej czasu. W dzisiejszych czasach gdzie pęd za pieniądzem przesłania całą resztę - zawsze są po stronie swojego klienta . Nie raz ,nie dwa i nawet nie trzy razy :-) dzięki takiemu podejściu i ich wewnętrznej współpracy między oddziałami biur udało nam się znaleźć rozwiązania kilku nagłych spraw jakie przyniosło życie. Naprawdę polecam w 100% ,szukasz miejsca dla swojego biura w Szczecinie....to bardzo dobry adres,nie szukaj już dalej. Naprawdę nie musisz.

Michal Peno

Pierwszy kontakt pozytywny, sprawnie, profesjonalnie - nie mam uwag. Okolica z dobrym dojazdem, blisko ścisłego centrum i najważniejszych punktów w mieście.

Tomasz Pęciak

Współpracuję z BIURO29 od kilku miesięcy. Jako mikrofirma oraz właściciel małej spółki znalazłem dobrą i dopasowaną ofertę, jakiej dokładnie szukałem. BIURO29 stwarza możliwości rozwoju firmy w wymiarze ponadlokalnym, upraszcza procedury wewnętrzne mojej firmy, oferuje ciekawe pakiety także z księgowością. Zdecydowanie polecam, sprawdziłem osobiście kilka takich usług u innych dostawców. BIURO29 zdecydowanie wyróżnia się podejściem do klienta, ofertą i zasięgiem ogólnopolskim.

Wojtek Szaj

Polecam w 100%! Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i zaangażowanie. Korzystam z usług tej firmy od kilku miesięcy i nigdy się nie zawiodłem, wręcz przeciwnie. Ponadto Biuro wirtualne Biuro29 od których wyjmuję adres i usługi wirtualnego sekretariatu w ramach usług powiązanych oferuje również usługi PG Partner Gospodarczy- tj. księgowości, od których otrzymuję bardzo fachową pomoc z zakresu rachunkowości, a niekiedy nawet porad prawie prawniczych, więc wszystko mam w zasadzie w jednym budynku, w jednym miejscu, i to się nazywa realna korzyść z „usług powiązanych”, które ta firma oferuje :)

Marcin Konca

10 miesięcy temu

Od ponad 7 miesięcy korzystamy z usług Biuro29.pl i jest to jedna z lepszych decyzji aby tam ulokować ... więcej

Michal Peno

2 miesiące temu

Pierwszy kontakt pozytywny, sprawnie, profesjonalnie - nie mam uwag. Okolica z dobrym dojazdem, blisko ścisłego centrum i najważniejszych ... więcej

Tomasz Pęciak

10 miesięcy temu

Współpracuję z BIURO29 od kilku miesięcy. Jako mikrofirma oraz właściciel małej spółki znalazłem ... więcej

Wojtek Szaj

11 miesięcy temu

Polecam w 100%! Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i zaangażowanie. Korzystam z usług tej firmy od kilku miesięcy ... więcej

Opinie Google

X

Opinie Google

Edward Gierek

Nie wiem jak jest w innych firmach. I póki co się nie dowiem, bo nie zamierzam nic zmieniać. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa jak należy. Zasłużona piątka.

Elaga Sopievi

Bardzo polecam współpracę z Biuro29 - Pan Marcin jest bardzo miły i pomocny oraz zawsze dobrze wszystko doradza. Z czystym sumieniem polecam wszystkim korzystanie z usług tego biura :)

Infra Tornado

Profesjonalnie, szybko, solidnie.

Валентин Косицкий

bardzo dobrze

Edward Gierek

8 miesięcy temu

Nie wiem jak jest w innych firmach. I póki co się nie dowiem, bo nie zamierzam nic zmieniać. Jestem ... więcej

Elaga Sopievi

11 miesięcy temu

Bardzo polecam współpracę z Biuro29 - Pan Marcin jest bardzo miły i pomocny oraz zawsze dobrze wszystko doradza. ... więcej

Infra Tornado

11 miesięcy temu

Profesjonalnie, szybko, solidnie.

Валентин Косицкий

11 miesięcy temu

bardzo dobrze

Kierownik Biura:

Angelika Kubiak
telefon: 536 784 134
e-mail: akubiak@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Martyna Piątkowska
telefon: 690 457 364
e-mail: mpiatkowska@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Daiana Ananko
telefon: 883 253 910
e-mail: dananko@biuro29.pl

Kierownik Biura:

Anita Polakowska
telefon: 536 797 655, 533 725 932
e-mail: apolakowska@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Katarzyna Truś
telefon: 530 975 434
e-mail: ktrus@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Anna Tarczyńska
telefon: 530 829 240
e-mail: atarczynska@biuro29.pl

Kierownik Biura:

Beata Bień
telefon: 536 793 774
e-mail: bbien@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Klaudia Jaworowska
telefon: 739 009 326
e-mail: kjaworowska@biuro29.pl

Kierownik Biura:

Mateusz Kulon
telefon: 690 015 845
e-mail: mkulon@biuro29.pl

Starsza Specjalistka ds. Obsługi Klienta:

Iwona Stankiewicz
telefon: 576 745 121
e-mail: istankiewicz@biuro29.pl

Kierownik Biura:

Tomasz Błachno
telefon: 795 009 331
e-mail: tblachno@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Katarzyna Bąk
telefon: 536 795 824
e-mail: kbak@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Katarzyna Zglińska
telefon: 42 292 04 60
telefon: 731 954 555
e-mail: kzglinska@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Dominika Płonka
telefon: 530 163 955
e-mail: dplonka@biuro29.pl

Kierownik Biura:

Angelika Kubiak
telefon: 534 471 936
e-mail: akubiak@biuro29.pl

Specjalista ds. obsługi klienta:

Marcin Borkowski
telefon: 534 436 594
e-mail: mborkowski@biuro29.pl

Dyrektor Zarządzający:

Paulina Wołowczyk
telefon(polski): +48 570 572 874
telefon(czeski): +420 596 011 029
e-mail: paulina@czechybiznes.expert

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyUrząd Skarbowy Poznań Wilda, ul. Dolna Wilda 80 B 61-501 Poznań
ZUSInspektorat w Poznaniu, ul. Fabryczna 27/28, 61-512 Poznań
KRSSąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań
Urząd PocztowyUP Poznań 1, ul. Kościuszki 77, 61-890 Poznań

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyTrzeci Urząd Skarbowy Warszawa - Śródmieście, ul. Williama Lindleya 14, 02-013 Warszawa
ZUSZUS - I Oddział w Warszawie, ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa
KRSSąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa
Urząd PocztowyUP Warszawa 81, ul. Nowogrodzka 45, 05-800 Warszawa

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyTrzeci Urząd Skarbowy w Lublinie - ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 56, 20-016 Lublin
ZUSOddział w Lublinie, ul. Tomasza Zana 36/38c, 20-601 Lublin
KRSSąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS,
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik
Urząd Pocztowy FUP Lublin 1, ul. Grodzka 7, 20-125 Lublin

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyDrugi Urząd Skarbowy w Katowicach, ul. Paderewskiego 32B, 40-282 Katowice
ZUSZUS Inspektorat w Katowicach, gen. J.L. Sowińskiego 2, 40-018 Katowice
KRSSąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Lompy 14, 40-040 Katowice
Urząd PocztowyUP Katowice 1, ul. Pocztowa 9, 40-001 Katowice

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyUrząd Skarbowy Wrocław Stare-Miasto, ul. Inowrocławska 4, 53-654 Wrocław
ZUSZUS Oddział we Wrocławiu, ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław
KRSSąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, ul. Poznańska 16, 53-630 Wrocław
Urząd PocztowyUP Wrocław 66, ul. Tadeusza Kościuszki 35-37, 50-090 Wrocław

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyUrząd Skarbowy Kraków Stare-Miasto, ul. Grodzka 65, 31-001 Kraków
ZUSZUS Oddział w Krakowie, ul. Pędzichów 27, 31-080 Kraków
KRSSąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Urząd Pocztowyul. Pawia 5/lok. 59, 31-154 Kraków (Galeria Krakowska)

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyUrząd Skarbowy Łódź-Śródmieście, ul. Dowborczyków 9/11, 90-019 Łódź
ZUSZUS I Oddział w Łodzi, Ludwika Zamenhofa 2, 90-431 Łódź
KRSSąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia, XX Wydział Gospodarczy KRS, Al. Kościuszki 107/109, 90-928 Łódź
BIURO PODAWCZE: ul. Pomorska 37, 91-408 Łódź
Urząd Pocztowy FUP Łódź, 17 ul. Prez. G. Narutowicza 40, 90-135 Łodź

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyDrugi Urząd Skarbowy w Szczecinie, Zygmunta Felczaka 19, 71-417 Szczecin
ZUSZUS Oddział w Szczecinie, ul. Andre Citroena 2, 70-769 Szczecin
ul. Matejki 22 (do korespondencji), 70-530 Szczecin
KRSSąd Rejonowy Szczecin Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin
Urząd PocztowyUP Szczecin 2, ul. Dworcowa 20, 70-950 Szczecin

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyDrugi Urząd Skarbowy Rzeszów, ul. Siemieńskiego 18, 35-234 Rzeszów
ZUSZUS Oddział w Rzeszowie, Al. Piłsudskiego 12, 35-075 Rzeszów
SądSąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Kustronia 4, 35-303 Rzeszów
Urząd PocztowyUP Rzeszów 2, ul. Adama Asnyka 9, 35-001 Rzeszów

Właściwe urzędy:

Urząd SkarbowyPierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku, ul. Rzeźnicka 54/56, 80-822 Gdańsk
ZUSZUS Inspektorat Gdańsk-Śródmieście, ul. Chlebnicka 3/8, 80-830 Gdańsk
KRSSąd Rejonowy Gdańsk Północ, VII Wydział Gospodarczy KRS, ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk
Urząd Pocztowy UP Gdańsk 1, ul. plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2, 80-800 Gdańsk