nasza-grupa  
 

Szybki kontakt

BIURO29 jest częścią grupy skupiającej firmy oferujące specjalistyczne i powiązane ze sobą usługi, m.in. sprzedaż gotowych spółek (z o.o. oraz komandytowych), zakładanie takich spółek, zakładanie i sprzedaż firm w Czechach oraz biuro rachunkowe. Dzięki temu nasi klienci mogą korzystać ze wszystkich tych usług w jednym miejscu, co jest z pewnością jednocześnie wygodniejsze, jak i oszczędniejsze (zarówno w kategorii czasu jak i pieniędzy).

Zapraszamy do zapoznania się z innymi usługami, które znajdują się w naszej ofercie:

Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy ma swoją główną siedzibę w Poznaniu, natomiast młodsze odziały znajdują się w: Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku, Rzeszowie i Lublinie. Oferuje zarówno obsługę firm jednoosobowych, jak i spółek o złożonej strukturze i charakterze działalności. Pracownicy biura komunikują się również w języku angielskim oraz rosyjskim co znacząco ułatwia obsługę licznych klientów zagranicznych.

SPRAWDŹ!

Kancelaria Gospodarcza Effekti sp. z o.o. ma w swojej ofercie sprzedaż gotowych spółek (z o.o. oraz komandytowych), które posiadają aktywne numery VAT/VAT-EU. Dzięki zakupieniu takiej spółki można błyskawicznie rozpocząć działalność bądź inwestycje. Od uruchomienia w 2013 r. Kancelaria sprzedała ponad 2000 gotowych spółek. Zajmuje się również zakładaniem spółek z o.o. oraz komandytowych, jak również świadczy inne specjalistyczne usługi, m.in. likwidację spółek, rejestrację oddziałów podmiotów zagranicznych.

SPRAWDŹ!

CzechyBiznes.expert jest marką należącą do spółki Skupina Farkas Česko s.r.o. z siedzibą w Ostrawie (spółka-córka Grupa Farkas sp. z o.o.). Pod tą marką świadczone są usługi związane z uruchamianiem biznesu w Czechach, w tym m.in. sprzedaż gotowych spółek sro (sp. z o.o.), zakładanie takich spółek na zlecenie klienta, zakładanie jednoosobowej działalności w Czechach, rejestracja do VAT w Czechach podmiotów zagranicznych, rejestracja aut, a także, wirtualne biuro z siedzibą w Ostrawie.

SPRAWDŹ!

Szybki kontakt