dfaq/salka  
 

Szybki kontakt

wstecz

1. Czy mogę spotkać się ze swoim Klientem w siedzibie firmy?

Oczywiście, do twojej dyspozycji są wszystkie nasze salki konferencyjne; Mając na uwadze, miłe rozpoczęcie naszej współpracy oferujemy Tobie 10 godzin użytkowania w skali roku kalendarzowego za darmo. Jako jedyni oferujemy możliwość korzystania ze wszystkich naszych salek (mamy biuro w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i czeskiej Ostrawie). Po wykorzystaniu limitu bezpłatnych godzin każda kolejna płatna jest 50 zł netto. Możesz skorzystać z naszych pakietów, i wtedy cena za jedną godzinę jest odpowiednio niższa (pakiet 10 godzin: wynoszący 350.00 zł, ze średnią ceną za godzinę 35zł netto lub pakiet 50 godzin: wynoszący 1250.00 zł, ze średnią ceną za godzinę 25zł netto).

2. Jak zarezerwować salę konferencyjną?

Salkę możesz zarezerwować zarówno telefonicznie/mailowo jak również osobiście. Zazwyczaj wystarczy dzień, lub dwa wcześniej, natomiast jeśli termin jest dla Ciebie ważny proponujemy zarezerwować salkę jak najwcześniej. Rozliczenie z użytkowanego czasu zaokrąglamy zawsze do pełnej godziny. W czasie spotkania/szkolenia możemy serwować kawę, herbatę, wodę, wg potrzeb.

3. Co po wykorzystaniu bezpłatnego limitu 10 godzin korzystania z salki konferencyjnej?

Każdy nasz klient, otrzymuje w prezencie od nas 10 godzin użytkowania salki konferencyjnej za darmo. Tych 10 godzin możecie Państwo wykorzystać w każdym z naszych miast, nie musicie się ograniczać tylko do miasta, z którym jesteście związani umową. Klient biura warszawskiego z powodzeniem może wynająć naszą salkę w Krakowie, czy w Łodzi. 10 godzin użytkowania salki w formie gratisowej jest możliwe do wykorzystania w skali roku kalendarzowego. Po wyczerpaniu tych godzin serdecznie zapraszamy do wykupienia kolejnych godzin użytkowania, w cenie 50 zł netto za godzinę, lub w wygodnej formie pakietów, za odpowiednio 350 lub 1250 zł netto. 350 zł netto daje Państwu do wykorzystania 10 godzin, natomiast 1250 zł to aż 50 godzin. Jak łatwo policzyć, w pierwszym przypadku godzina kosztuje Państwa 35 zł netto, a w drugim już tylko 25 zł!

Szybki kontakt