Szybki kontakt




  • Prestiżowe adresy
  • Skanowanie bez limitów
  • Sale w 5 miastach w cenie
  • Nowoczesny panel klienta
  • Bezpłatny faks

BIURO29
jest marką należącą do

GRUPA FARKAS sp. z o.o.
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
KRS: 0000693199
NIP: 7831765217
REGON: 368395364`

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 zł

kontakt@biuro29.pl

Konto bankowe:
Santander Bank Polska S.A.
88 1090 1463 0000 0001 1583 4489

Napisz do nas

Kierownik sieci biur

Anna Lejman
tel. 790 250 369
e-mail: alejman@biuro29.pl

Poznań - ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań | 61 646 08 26

Kierownik Biura:

Monika Małachowska
telefon: 883 253 910
e-mail: mmalachowska@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Elżbieta Buławko
telefon: 690 457 364
e-mail: ebulawko@biuro29.pl

Specjalista ds. obsługi klienta:

Paweł Kaczmarek
telefon: 690 457 364
e-mail: pkaczmarek@biuro29.pl

Warszawa - ul. Hoża 86 lok. 410, 00-682 Warszawa | 22 354 76 46

Kierownik Biura:

Anita Polakowska
telefon: 533 725 932
e-mail: apolakowska@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Natalia Brzychcy
telefon: 530 975 434
e-mail: nbrzychcy@biuro29.pl

Specjalista ds. obsługi klienta:

Krzysztof Popek
telefon: 530 975 434
e-mail: kpopek@biuro29.pl

Katowice - ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice | 32 700 78 45

Kierownik Biura:

Beata Bień
telefon: 739 009 326
e-mail: bbien@biuro29.pl

Specjalistka ds. obsługi klienta:

Agnieszka Skrzypczyńska
telefon: 739 009 326
e-mail: agnieszka@biuro29.pl

Wrocław - ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lok. 320, 50-020 Wrocław | 71 707 04 45

Kierownik Biura:

Katarzyna Grycner
telefon: 690 015 845
e-mail: kgrycner@biuro29.pl

Specjalista ds. obsługi klienta:

Mateusz Kulon
telefon: 690 015 845
e-mail: mkulon@biuro29.pl

Kraków - ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków | telefon: 12 444 18 91

Specjalista ds. obsługi klienta:

Tomasz Błachno
telefon: 795 009 331
e-mail: tblachno@biuro29.pl